7 Mayıs 2017 EKLEYEN at TÜRKİYE
ÜCRETSİZ
thumb
thumb
thumb
Kategori:
Kısa Açıklama
www.yetlife.com Web Sitemizde Yazar & Editör olarak Sizde Evinizde işinizde Gezerken Dinlenirken Kendinize Ek Gelir Sağlayabilirsiniz..!

 web sitemizde Yazar & Editör olabilmek için öncelikle Kayıt Formumuzu Doldurarak Kayıtlı Üyemiz Olmanız Gerekmektedir.

Kayıt olduğunuz Andan İtibaren Yetlife Menülerimiz içinde Yer alan Haberler ve Forumlarda Konular Açmaya veya Açılmış Konulara Mesaj (ileti) Göndermeye Başlıyorsunuz. ilk 10 Gönderiyi Yayınladıktan Sonra Değerlendirmeye Alınacaksınız..

Yaptığınız Paylaşımlarda Yayınladığınız Haberlerde veya Açtığınız Konularda Paylaşım Şartları ve Topluluk Kuralları  ihlaliniz Yoksa Size Otomatik olarak veya sizin talebiniz olur ve yönetim tarafindan onaylanırsa Size Yazar & Editör Tanımlamsı Yapılarak Kariyer & Kazanç Proğramımıza Alınırsınız. Kariyer & Kazanç Proğramı 12 Seviyeden Oluşmaktadır. 1nci Seviyede Paylaşım Başı 1 TL alırken 12 nci Seviyede Paylaşım Başı 25 TL kazanabilirsiniz. Kural ihlali Yapmadığınız Sürecede Bu Bu Proğramda ilerliyerek en üst seviyeye kadar yükselebilir ve Sürekli olarak en Üst Seviyeden kazanabilirsiniz..!

Yazar Olmak için özel şartlar aramiyoruz. ilköğretim Lise Üniversite Mezunu olmanız farketmez. Sizlerden T.C Yasalarına, Site Kural ve Şartlarına Uygun Paylaşımlar ( içerik Sağlamanızı ) istiyoruz.

Web Sitemizde Yayınlayacağınız Haber Adedince , Forumlarda açacağınız Konu Adedince veya Başkaları Tarafindan Açılan Konulara Göndereceğiniz Mesaj veya ileti adedince para kazanmaniza olanak sağlıyoruz.

Bunun için  web sitemizde yer alan kayıt formunu doldurup , kayıtlı üyemiz olarak sitemize giriş yapmanız  gerekiyor. ilk olarak Şartlar ve Kurallar Bölümümüzü dikkatle incelemenizi oneriyoruz.Çünkü Sizin Yapacağınız Kural ihlalleri Yetlife'ın zorda kalmasına ( Ceza Almasına) Sebeb olabileceği gibi Sizinde Yazar & Editör olarak kabul edilmemenize veya Yazar & Editör oldunuz ise, Bu Kadrodan Çıkarılmanıza Sebeb Olabilir. 

Sitemize Kullanıcı Adınız ve Şifrenizle Giriş Yaptıktan Sonra Websitemizde yer alan haberler ve Forumlarda Göreceğiniz Yuzlerce Kategoride Paylaşımlar Yapaya ( icerik sağlamaya ) Başlayabilirsiniz..!

Paylaşımlarınız Özel bir izleme yazılımı ile takip edilirken aynı zamandada Yetlife Yönetici ve Koordinatörleri Tarafından Takip Edilmektedir. Uygun Görülen Üyeler Yöneticilerin Onayları ile Yazar & Editör Kadrosuna aktarılacak ve gerekirse çıkartılabilecektir.

Paylaşımlarınızda Göstereceğiniz itina , kural ve şartlara göstereceğiniz uyum Sizin Yazar & Editör Kariyer Seviyesinde Yükselmenizi Sağlarken, Aksi Davranışlarda Yazar & Editör Kariyer Seviyesinde Düşmeye veya Yazar & Editor Kadrosundan Çıkarılmanıza Sebeb Olabilecektir.

Yazar & Editör Seviye ve Rütbeleri Hakkında BURADAN daha fazla bilgi alabilirsiniz

5 Kişi Beğendi
,  ve 3 others Bunu Beğendi.