SİSTEM HENUZ TEST AŞAMASINDADIR KISA SÜREDE AKTIF OLACAKTIR...

Yetlife'da İnternet üzerinden para kazanma yöntemlerinin biri de Müzik Yükleyerek para kazanmaktır. Bu Bölümden Sadece Müzisyenler ve Müzik Yayınlama Yetkisi bulunan kişilere özeldir. Bunun için yapmanız gereken şey Kendinize ait veya yayınlamak için Yetkinizin olduğu müzikleri ilahileri Yetlife'da Yayınlamak. Başkalarının Telif Haklarına Dikkat Etmek Sartı ile Müzik Yayınlayabilirsiniz. Bu doğrultuda yapmanız gereken başka önemli nokta ise Müzik Yükleyerek Para Kazanmak için yayinlayacağınız Müziklerin Telif Hakkının Sizde Olduğuna dair bilgi veya belgeleri Yetlife'a bildirmek.

Yüklenen Müziklerden para kazanma

Yetlife' dan sürekli bir şekilde para kazanmak istiyorsanız bunun için yapmanız gereken bazı önemli adımlar var. Öncelikle yükleyeceğiniz Müziği kendiniz yüklemeniz gerekiyor. Bu noktada dikkat etmeniz gereken husus Yayınlayacağınız Müziklerin legal olması. Yani illegal olursa silinme ihtimali var. Buna izin vermemek için ve sabah kalktığınızda yüklediğiniz müziklerin silinmiş olduğunu görmemek için legal Müzikler yükleyin. Bu size ömür boyu Yetlife'dan para kazandıracaktır.

Gelelim Yetlife' dan en çok nasıl para kazanılır sorusuna. 

 

Yetlife’dan para kazanma taktikleri

 Müziklerinizi Yetlife' a yüklüyorsunuz ve ardından bu müziğin sosyal medyada yaygınlaştırmasını yapıyorsunuz. Bunun için birazda para harcamanızda fayda var. Ardından müzik bir milyon kişi tarafından izlenirse ortalama 1000 TL eğer video 10 milyon kişi tarafından izlenirse video size 10 000 TL  para getirir. 

Yetlife izlenme sayısını nasıl arttırabilirim ?

Bu konuda size verebileceğimiz en güzel tavsiye sosyal medya üzerinde aktif olmanızdır. Eğer facebook, twitter, instagram, pinterest gibi pek çok sitede aktifseniz müzikleriniz çokça dinlenir. Sizin müziklerinize kayıtsız kalmayan insanların paylaşımlarını beğenin onlarla arkadaş olun sizde onların müziklerini paylaşın. Bu size hem arkadaş hem takipçi kazandıracak hem de Müziklerinizin dinlenme oranını arttıracaktır.

Son Olarak YETLIFE tarafından 17 Mayıs 2017, 11:30 tarihinde Güncellendi
6 Kişi Beğendi
,  ve 4 others Bunu Beğendi.