Kazancımı & Maaşımı Nasıl Alabilirim ?

Yetlife'da Her Profil Hesabı Altında Kumbara (Cüzdan) Uygulası Bulunmaktadır. Yetlife'da elde ettiğiniz her kazanç bu kumbarada (cüzdanda) topanmaktadır.

Yetlife Ödemelerinde Alt Limit (Risk Gücence Bakiyesi) Uygulanmaktadır. Mayıs 2017 itibarı ile Alt Limit ( Risk Güvence) Bakiyesi 500TL olarak belirlenmiştir. Yani Yetlife'da Kazancınızı alabilmeniz için Kumbara (Cuzdan) Bakiyenizin 500 TL ye Ulaşması Gerekmektedir.

Kumbaradaki Her 1 Bakiye 1 TL ye denk gelmektedir. Kumbara Bakiyeniz Kazançlarınız ile 500 'e Ulaştığında Yetlife Halk Pazarında Yer Alan Yazar Ödemeleri Kısmındaki Paketi Kumbara Puanlarınız ile Tıpkı Ürün Satın Alır Gibi Almanız Açıklama Kısmınada Adınız Soyadınız ve Maasınızın Yatmasını istediğiniz IBAN numaranızı Yazmanız Gerekmektedir.

Maaş Paketini Kazancınız ile aldığınızda  Kumbara Bakiyenizden 500 Puan Düşecek , Yetlife Yönetim Kadrosunada Açıklama Kısmında Verdiğiniz Bilgilere Ödeme Talimatı Çıkacaktır.

Talebiniz ile Profilinizde bir inceleme yapılarak, haksız kazanç tespit edilmediği Takdirde 3 iş günü için verdiğiniz bilgilerle para hesabınıza transfer edilecektir..

6 Kişi Beğendi
,  ve 4 others Bunu Beğendi.