Yetlife (www.yetlife.com) web sitemizde Sizde Yazar & Editör Olarak Yazı Yazarak Blog Yazarak, Makake Yazarak Kendinize Ek Gelir Sağlayabilirsiniz..!

Evde Makale , Blog, Yazı Yazarak Para Kazanabilirsiniz! 

İnternet çağımızın vazgeçilmezlerinden oldu, internet üzerinden sitemizde makale, blog ya da tez gibi veriler yazarak aylık 3000 TL civarında bir para kazanabilirsiniz. Peki bu işi nasıl yapacaksınız? sitemizde İnternet üzerinden para kazanmak için makale, Blog yazarlığı yapabilirsiniz ve Her Konunuz (Başlık) için 1 TL Para Kazanalabilirsiniz. 

İnternetten para kazanmak isteyenler için çok fazla seçenek olduğunu ve birçok para kazanma yönteminin olduğunu sizlere sürekli duyuruyoruz. Yetlife'da İnternet üzerinden para kazanmak isteyen kişiler için her dönem farklı işlerin çıktığını ancak; içlerinden en güzeli Yetlife'da Yazarlık olduğunu sizlere belirtmek isteriz. Öncelikli olarak bu makalemizi dikkatli bir şekilde okumalı ve daha sonrasında neler yapabileceğinizi öğrenmelisiniz. Yetlife 'da İnternetten para kazanmak isteyenler kesinlikle internet ortamını iyi tanımalı ve  Yetlife hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Kolay para kazanmanın mümkün olduğu internet ortamında herkese güvenmek malesef ki çok zor. Kendinize Güvenli Bir Ek Gelir Kapısı Arıyorsanız Yetlife'da para kazanmak icin çok fazla kategoride iş bulunmaktadır. Bunlardan Bir Tanesi Yazarlıktır.

Yapması kolay olan, hiçbir vasıf istemeyen ve herkesin evinden rahatlıkla yapabileceği Yazarlık yaparak para kazanma işi gerçekliği olan ve sürekli kendisini geliştirip yenileyen bir iştir. Yetlife' da hem erkek hem de kadın birçok yazar aranmaktadır.

İlk olarak sizlere makale, Blog yazma işi hakkında biraz bilgi verelim. Bu sayede nasıl bir işe gireceğinizi ve neler yapacağınızı rahatlıkla anlamış olursunuz. Birçok kişi bu işe uygun olmamasına rağmen bu işi yapmaya çalışsa da, bu iş aslında bilindiği kadar zor değildir.

Son Olarak Süleyman Yaşar Yavuz tarafından 18 Mayıs 2017, 19:14 tarihinde Güncellendi
3 Kişi Beğendi
,  ve 1 Kişi Daha Bunu Beğendi.

NEDEN MAKALE YAZARLARINA İHTİYAÇ DUYULUR?

Yetlife Web Sitemizi insanlara yararlı, Sürekli Ziyaret edilen bir internet sitesi haline getirmek, Yetlife Sitemizi insanlara tanıtmak ve duyurmak için sürekli olarak güncel ve özgün içerikler hazırlanılması gerekmektedir.

Makale, Blog yazarları dediğimiz kişiler özgün yazılar üretebilen kişilerdir. Örnek vermek gerekirse  Yetlife Sitemizde Yüzlerce Bölüm ve Kategori bulunmaktadır. Bu Kategoriler altında, o kategoriye uygun başlıklar ve konular açarak siteye giren ziyaretcileri ilgilendiren, bilgilendiren, Eğlendiren icerikler hazirlamaniz gerekmektedir.

Genelde yazarlarımıza "××××" konusunda yazı yazıacak dediğimizde, genellikle bu konu nerede var ise o siteden bunu kopyalayarak Yetlife'a yapıştırırlar.

Fakat yaptığınız bu işlem sonunda iyi bir performans alamayız. Çünkü yazdığınız (çaldığınız) yazı başka sitelerde de vardır ve bu Sekilde Yetlife diğer sitelerin üzerine çıkamaz. Her zaman geride kalır. Gölgede Kalır. Hiçbir zaman ilereyemez.

Bu sebepten dolayı da sizlerden “ organik ” yani özgün yazılar yazmanızı istiyoruz. Bu sayede özgün bir yazı olduğu zaman diğer sitelerin çok daha fazla önünde olabiliriz ve çok daha fazla kazanç elde edebiliriz ki bizde sizlere para kazanma imkanları sağlayabilelim.

İnternet üzerindeki çok faza özgün bilgi sıkıntısı bulunmaktadır...

İnternet üzerinde birçok bilgi olmasına rağmen birçoğu birbiri ile aynı olduğu için sadece özgünler ön plana çıkmaktadır. Bugün baktığımız zaman da birçok internet sitesinin özgün yazılar kullanmadığını görmekteyiz. Bilgi kirliliğini önlemek adina sizlerden özgün, doğal yazilar yazmanızı istiyoruz.

7 Kişi Beğendi
,  ve 5 others Bunu Beğendi.

İNTERNETTEN MAKALE BLOG YAZARAK NASIL PARA KAZANIRIM?

İnternet üzerinden para kazanmak isteyenlerin  öncelikli olarak  sitemizin kayıtlı Üyesi olması gerekmektedir. Sitemize Kayıtlı üye olarak girdikten sonra Bilgi Bankası yada Forumlarda Kategorilerine dikkat ederek konular acmaya başlayabilirsiniz. Sizler bu işleri eğer doğru ve layığı ile yaparsanız bizde sizlere ödeme yapabiliriz. Bu nedenle öncelikli olarak sizlerden bir süre normal üye olarak paylaşimlar yapmanızı isteriz ki, sizin bu konuda ne kadar azimli ne kadar istekli olduğunuzu gorebilelim.

NE KADAR KAZANBİLİRSİNİZ?

Yetlife'da Yazarlara özel farkli farkli tarifeler bulunmaktadir. Sizin içeriğinizin kalitesine, aldığı ziyaretçiye , gördüğü ilgiye göre uygun tarifelere taşinir ve o tarifeden kazanç elde edersiniz. Ne Kadar Çok Paylaşım Yaparsanız O Kadar Fazla Kazanç elde edeceğiniz Anlamına Gelmektedir. Paylaşımlarınız en düşük 100 kelime baz alınarak derecelendirilir, bu sebebden 100 kelimeden aşağı yazılar yazıyorsanız Yetlife Yazar Kadrosunda Yer alamazsınız.

100 kelime: 1 TL,

200 kelime: 2 TL,

250 kelime: 2,5 TL,

300 kelime: 3 TL,

350 kelime: 3,5 TL,

400 kelime: 4 TL,

500 kelime: 5 TL

Ortalaması baz alındığı için Çok kısa yazılar yazarsanız.Kisa Sürede Yazar Kadrosundan Çıkarılabilirsiniz.

Yetlife Websitemizde Surekli daha fazla başlık (Konu) olması istemekteyiz daha fazla konu daha fazla para anlamına gelmektedir. Küçük bir ortaama yaparsak, Günlük 15’e kadar makale başlığı açan yazarlar günlük 40 TL’ye kadar para kazanabiliyor. 

Ödemeleri Kazancınız Asgari 500TL ye Ulaştığında Yapan Yetlife, Ödemelerinizi internet bankacılığı ( Havale & Eft ) yolu ile gerçekleştirmektedir. Bu nedenle sizinde bir internet bankacılığınızın olması son derece önemli diyebiliriz. 

Yazarların Görevi Yetlife Web Sitemizi insanlara yararlı, Sürekli Ziyaret edilen bir internet sitesi haline getirmektir, Yetlife Sitemizi insanlara tanıtmak ve duyurmaktır.

Yetlife 'da insanların Yararlanacağı, İlgileneceği, Bilgileneceği ve Eğleneceği Haberler, Forum Konuları, Videolar Müzikler gibi içeriklerin olması gerekmektedir.

Aynı zamanda Yetlife Sitemizden ve Yetlife Sitemizdeki içeriklerden insanların haberdar edilmesi gerekmektedir. Yazarlık Görevi verilen Üyelerimize Hizmetleri karşılığında içerik başı 1 TL'den başayan Ücretler ödenecektir,  Ayrıca Siteyi insanlara tanıtarak, Duyurarak, Sitemize Davet Edecekleri, Sitemizi Önerecekleri ve Sitemize Getirecekleri Her Üye Adedince Hem Davet Eden Üye Hemde Davet ile Gelen Her Üye 1TL Para kazanmaktadır. 

Kayıt olduğunuz Andan İtibaren Yetlife Menülerimiz içinde Yer alan Bilgi Bankası, Forumlar, Sayfalar veya Gruplarda  Paylaşımlar Yapmaya, iletiler Göndermeye Başlayabilirsiniz.

Aynı Zamanda Yetlife Sitemizi Ulaşabildiğiniz Kadar insana tanıtıp, duyurarak Sitenin En Altında Yer alan Davet Et Bölümümüzden mail adresleri ile sitemize davet edebilirsiniz.

Yaptığınız Paylaşımlarda

Yayınladığınız Haberlerde

Yayınladığınız Videolarda

Yayınladığınız Müziklerde

Açtığınız Konularda 

Konulara Gönderdiğiniz ileti, Mesaj veya Yorumlarda;

Site Kuralları

Paylaşım Şartları

Topluluk Kuralları  

ihlaliniz Yoksa

Yetlife Yönetimi tarafindan Size Yazar Tanımlamsı Yapılacaktır.

Yukarıda bahsedilen Kural ve Şartlarda ihlal Yapmadığınız Sürece Sürekli olarak Yazar Kadromuzda Kalarak Para Kazanabilirsiniz. Paylaşımlarınız Site Yazılımı , Yetlife Yönetici ve Koordinatörleri Tarafından Takip Edilmektedir. 

Yazar olabilmeniz için özel şartlar aramiyoruz. ilköğretim, Lise veya Üniversite Mezunu olmanız farketmez. Sizlerden T.C Yasalarına, Site Kural ve Şartlarına Uygun Paylaşımlar ( içerik Sağlamanızı ) istiyoruz.

7 Kişi Beğendi
,  ve 5 others Bunu Beğendi.

KİMLER BU İŞİ YAPABİLİR?

Bu işi yapmak isteyenler sadece evlerinde bilgisayar ve interneti olan kişiler olabilir. İster evlerinden, ister ofislerinden, Cep telefonlarından istedikleri zaman istedikleri yerden ve hatta isterlerse internet cafeden bile bu işi yapabilirler.

Ev hanımları,

Öğrenciler,

Ek iş arayan memurlar,

Günlük çalışma saati az olanlar,

Emekliler,

ve çok daha fazla kişi bu işi yapabilir. Tamamen hayal gücüne bağlı olarak devam eden bu makale, blog işinde para kazanmak asla zor değildir. Sadece yapılması gereken işe konsantre olmak ve verilen başlıklara özgün bir şekilde içerik girmektedir. Sizler kendi cümleleriniz ile başka hiçbir yerde olmayan bilgiler girdiğiniz zaman Yetlife zaten size daha fazla ödeme yapacaktır.

7 Kişi Beğendi
,  ve 5 others Bunu Beğendi.

PERFORMANSA BAĞLI OLARAK DAHA FAZLA MAAŞ

Yazarların yayınladıkları makale ve Bloglar eğer çok fazla ilgi görürler ise o zaman daha fazla ödeme alabilirler. Örneğin 500 kelimelik yazdığınız bir makale Yetlife'a getiri olarak çok katkı sağlar ise size 5 TL yerine Makale Başı 10 TL gibi ( Daha Üst Limitlerede Çıkılabilir) bir para kazanabilirsiniz. 

Üstelik yukarıda vermiş olduğumuz rakamlar tamamen alt limit uygulamasındaki rakamlar olmakta ve bazı konu ve paylaşımlara daha yüksek paralar ödenmektedir. 

Yetlife ' da Blog veya Makale Yazarlığı Yapmak isteyenler  üzerinden yapılacak olan duyuruları takip edebilir ve iş sahibi olarak kendilerine ek gelir sağlayabilirler..

Kazancımı & Maaşımı Nasıl Alabilirim ?

Yetlife'da Her Profil Hesabı Altında Kumbara (Cüzdan) Uygulası Bulunmaktadır. Yetlife'da elde ettiğiniz her kazanç bu kumbarada (cüzdanda) topanmaktadır.

Yetlife Ödemelerinde Alt Limit (Risk Gücence Bakiyesi) Uygulanmaktadır. Mayıs 2017 itibarı ile Alt Limit ( Risk Güvence) Bakiyesi 500TL olarak belirlenmiştir. Yani Yetlife'da Kazancınızı alabilmeniz için Kumbara (Cuzdan) Bakiyenizin 500 TL ye Ulaşması Gerekmektedir.

Kumbaradaki Her 1 Bakiye 1 TL ye denk gelmektedir. Kumbara Bakiyeniz Kazançlarınız ile 500 'e Ulaştığında Yetlife Halk Pazarında Yer Alan Yazar Ödemeleri Kısmındaki Paketi Kumbara Puanlarınız ile Tıpkı Ürün Satın Alır Gibi Almanız Açıklama Kısmınada Adınız Soyadınız ve Maasınızın Yatmasını istediğiniz IBAN numaranızı Yazmanız Gerekmektedir.

Maaş Paketini Kazancınız ile aldığınızda  Kumbara Bakiyenizden 500 Puan Düşecek , Yetlife Yönetim Kadrosunada Açıklama Kısmında Verdiğiniz Bilgilere Ödeme Talimatı Çıkacaktır.

Talebiniz ile Profilinizde bir inceleme yapılarak, haksız kazanç tespit edilmediği Takdirde 3 iş günü için verdiğiniz bilgilerle para hesabınıza transfer edilecektir..

6 Kişi Beğendi
,  ve 4 others Bunu Beğendi.

Yazarlık Nedir ?

Yazar terimi, aslında yazılı bir iş üreten herkes için kullanılabilmekle birlikte, genelde yaratıcılığını kullanarak profesyonel bir şekilde eser üreten veya farklı formatlarda çok sayıda eseri olan kişiler için kullanılır. Yetkin yazarlardan, anlattıkları düşünceleri veya betimlemeleri tutarlı bir sanat görüşü içinde yazmaları ve kullandıkları dili doğru ve güzel bir biçimde kullanmaları beklenir.

6 Kişi Beğendi
,  ve 4 others Bunu Beğendi.